Rok 2022/2023 dobiegł końca! Przez 10 miesięcy świetnie się bawiliśmy i osiagnęliśmy najważniejszy cel-Pszczółki rozmawiają między sobą po polsku!

W czerwcu wybraliśmy się z wizytą do parku Marveilleux. Zobaczyliśmy tam mnóstwo zwierząt, które mogliśmy nakarmić! Poza tym, mieliśmy okazję przejechać się pociągiem! To była cudowna wycieczka, którą Przedszkole Polskie organizuje co roku. 

Na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego zaprosiliśmy panią Ambasadorowa, Iwonę Wojtczak, rodziców i przedstawicieli stowarzyszenia Rodzice. Naszych gości przywitaliśmy piosenkami, a później tańczyliśmy dwa ludowe tance. Wszystkim bardzo się podobało! Imprezę zakończyliśmy jedząc pyszne owoce w towarzystwie gości.

Wakacje przywitaliśmy z przytupem! Na przedostatnich zajęciach rozmawialiśmy o bezpieczeństwie podczas wakacji i o naszych ulubionych miejscach. Pakowaliśmy walizki na wyjazd. Musieliśmy pamiętać o kremie przeciwsłonecznym, klapkach i wygodnych butach! Wykonaliśmy też lody z papieru i bibuły. Szkoda, że nie mogliśmy ich zjeść! Te zajęcia były przepełnione zabawami!