Przedszkolny Dzień Dziecka

15 czerwca w ramach zajęć przedszkolnych zorganizowany został Dzień Dziecka. W trakcie całego naszego spotkania braliśmy udział w rozmaitych grach i zabawach na świeżym powietrzu. Można było również skorzystać z malowania twarzy, a także wykazać się artystycznie w malowaniu plakatów. Pod koniec zajęć otrzymaliśmy również upominki!

Kolejne nasze spotkanie upłynęło pod znakiem przygotowań do zakończenia roku szkolnego. Ćwiczyliśmy śpiewanie piosenek i recytowanie wierszyków.

Korzystając z pięknej pogody udaliśmy się na nasz przedszkolny plac zabaw.

Ostatniego dnia przedszkola, podekscytowani, czekaliśmy na przybycie rodziców. Wcześniej porozmawialiśmy o naszych planach wakacyjnych, środkach transportu i bezpieczeństwie podczas przemieszania się. Gdy nadszedł już czas występu, wspólnie zaśpiewaliśmy piosenki i recytowaliśmy wierszyki. Następnie nadszedł czas wręczenia nagród, dyplomów i medali.

Nadeszło lato i czas się już pożegnać. Nasze przedszkolaki od września staną się prawdziwymi uczniami, ale zanim wyjadą na wakacje i zasiądą w szkolnych ławkach, chcemy życzyć im udanych, wspaniałych, słonecznych, bezpiecznych i niezapomnianych wrażeń podczas letniego wypoczynku, a także powodzenia i samych sukcesów w pierwszej klasie!